Dodany: 28.04.2012 00:36|Autor: _nika_
Lista laureatów i rozwiązanie konkursu nr 141 "Zaręczyny - oświadczyny"
To mój pierwszy konkurs, który wzbudził tak ogromne zainteresowanie :-). Cieszy mnie to ogromnie. Może to dlatego, że konkurs został wstawiony w siódmą rocznicę mojego ślubu
(16 kwietnia). Świetnie się bawiłam, ale co dobre szybko się kończy, więc teraz pora na podsumowania.
A teraz będą formalności:
W konkursie wzięły udział 32 osoby.
Dostałam 118 listów z wiatrakami.
Sama wysłałam 104 listy.
W zabawie „imiona” wzięło udział 14 osób. (Wyniki zabawy znajdują się pod listą laureatów właściwego konkursu.)
Lista dusiołków zaręczynowo - oświadczynowych:
1. Pan Tadeusz – Adam Mickiewicz (Zosia i Tadeusz)
32/32
2. Znachor - Tadeusz Dołęga-Mostowicz ( Marysia i Leszek)
25/32
3. Pan Wołodyjowski – Henryk Sienkiewicz ( Basia i Michał)
32/32
4. Komediantka – Władysław Stanisław Reymont ( Janina i Andrzej)
23 + 1 sam rodzic/32
5. Sto lat samotności – Gabriel Garcia Márquez ( Piękna Remedios i Cudzoziemiec)
22/32
6. Błękitny zamek – Lucy Maud Montgomery (Joanna - Valancy i Barney – Edward - bernard)
26/32
7. Szkoła narzeczonych – Maria Krüger
24/32
8. Złocisty Błazen – Robin Hobb (Elliania i Książe Sumienny)
14 + 1 sam rodzic /32
9. Nad Niemnem – Eliza Orzeszkowa ( Justyna i Jan)
27/32
10. Oświadczyny – Adam Asnyk (Julia i poeta)
22 + 1 sam rodzic/32
11. Czarna polewka – Małgorzata Musierowicz ( Laura i Wolfi)
23/32
12. Byłam brzydką dziewczyną – Annemarie Selinko ( Anna i Klaudiusz –Kiki)
13/32
13. Bezduszna – Gail Carriger ( Alexia i Conall)
17 + 2 sam rodzic/32
14. Zemsta – Aleksander Fredro ( Hanna – Anna i Maciej)
28/32
15. Ta trzecia – Henryk Sienkiewicz ( Kazia i Władzio)
23/32
16. Stara Baśń - Józef Ignacy Kraszewski ( Mila i Doman)
22/32
17. Tango – Sławomir Mrożek ( Ala i Artur)
26/32
18. Lalka - Bolesław Prus ( Iza i Staś)
25/32
19. Duma i uprzedzenie – Jane Austen (Elżbieta i William)
31/32
20. Dziwne Losy Jane Eyre – Charlotte Brontë ( Jane i Edward)
27/32
21. Pożegnanie z bronią –Ernest Hemingway (Catherine i Frederic Henry)
19/32
22. Ania na Uniwersytecie – Lucy Maud Montgomery ( Ania i Gilbert)
31/32
Lista laureatów konkursowych:
1. – 44 punkty
*Pani_Wu – 17.04.12r., 21:21
*Duch Puszczy – 18.04.12r.,07:03
*Neelith – 18.04.12r., 07:23
Michael Glomb – 18.04.12r., 10:40
Mariolawiki1 – 18.04.12r., 17:27
Dot59 – 18.04.12r.,18:29
Minutka – 18.04.12r., 20:14
Alva – 19.04.12r., 19:13
Jenny – 21.04.12r., 22:46
Nightbird – 27.04.12r., 15:31
2. – 43 punkty
Malinko
3. – 42 punkty
Ktrya
4. – 41 punktów
Imarba
5. – 40 punktów
Annvina
Ansma
6. – 39 punktów
Livka – debiut konkursowy
7. – 38 punktów
Anek7
Konwalia85
Porcelanka
8 .– 28 punktów
Melcia
Ultramaryna
9. – 27 punktów
MartaGru – debiut konkursowy
10. – 26 punktów
Belladona
JoannazKociewia
11. – 20 punktów
Cirilla – ( 21.04.12r., 23:12 – Ciri wysłała komplet fragmentów jednym listem!:-) ).
12. – 19 punktów
Sznaucer11 – debiut konkursowy
13. – 18 punktów
Blanca
Szreq
Zbójnica
14.– 14 punktów
Mika_P
Elkaja
15. – 12 punktów
Natii
Lista laureatów zabawy „imiona”:
1. – 44 imiona
Neelith
Pani_Wu
Dot59
Michael Glomb
2. – 43 imiona
Jenny
3. – 38 imion
Porcelanka
4. – 35 imion
Anek7
5. – 31 imion
Malinko
6. – 25 imion
Melcia
7. – 22 imiona
JoannazKociewa
8. – 16 imion
Blanca
9. – 12 imion
Sznaucer11
10. – 10 imion
Mika_P
11. – 6 imion
Ktrya
Gratulacje, fanfary i brawa dla Wszystkich!
Gwiazdki ode mnie otrzymują trzy osoby, które jako pierwsze zebrały komplet punktów.
Pierwszą i najjaśniejszą gwiazdkę otrzymała Pani_Wu za wydedukowanie i wspaniałe mataczenie osławionej 12 i oczywiście zgromadzenie kompletu dusiołków w pierwszej kolejności.
Podziękowania:
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.
Szczególne podziękowanie dla Pani_Wu za 12.
Dziękuję Paren za opiekę konkursową.
Dziękuję Ciri i Neelith za zorganizowanie dla mnie kontrkonkursu.
Dziękuję Sznajperowi za hasło i logo.
Dziękuję za sympatyczne maile.
Dziękuję Mataczom za mataczenie.
Do zobaczenia w następnych konkursach:).
_nika_