Dodany: 22.12.2016 12:13|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Wyprzedaż świąteczna na Ravelo.pl – do 90%!

WyprzedażŚwiąteczne zakupowe szaleństwo kończymy ostateczną wyprzedażą świąteczną – z przyjemnością informujemy, że na Ravelo.pl książki dostępne są aż do 90% taniej. Oferta trwać będzie cały styczeń. Gorąco, choć zimowo, zachęcamy do korzystania!

O połowę taniej można dostać na przykład Wschód Andrzeja Stasiuka – zapis podróży we wspomnienia autora z dzieciństwa na Podlasiu i jednocześnie tam, skąd wyszły oddziały Czyngis-chana. Jak pisze wydawnictwo to wyprawa: „tam, gdzie historia jest jak geologia i tektonika: nieunikniona, nieprzewidywalna, miażdżąca, tam, gdzie lucyferycznym blaskiem świeci nowa potęga – do Rosji, Chin i Mongolii”. 35% taniej jest też bestseller Historia pszczół Mai Lunde, która opowiada trzy niezwykłe historie z różnych czasów i miejsc. Ich spoiwem są… pszczoły. Są to: „trzy intrygujące historie, zwyczajni, a jednak niezwykli bohaterowie, pszczoły i walka o przyszłość naszej cywilizacji”.

Dla entuzjastów literatury biograficznej Ravelo ma Dziennik Jerzego Pilcha czy Setkę Krzysztofa Vargi.

Z kryminalnych propozycji Ravelo ma też pakiet całej trylogii Roberta Galbraitha 34% taniej – Wołanie kukułki, Jedwabnik i Żniwa zła. Wciągająca powieść detektywistyczna zanurzona w atmosferze Londynu. Główny bohater nieco przypomina niejakiego Moody’ego z innych znanych powieści autorki ukrywającej się pod pseudonimem…

Warto wspomnieć też o Niezwykłej historii Marvel Comics. Jak pisze Chuck Klosterman: „ta książka to nie tylko istny dokument historyczny, ale i list miłosny oraz żywa ilustracja tego, jak najdziwniejsze elementy kontrkultury mogą z czasem zmienić mainstream”.

Wreszcie – dla młodszych czytelników gratka w postaci pozycji od Dwóch Sióstr – Mapy Mizielińskich to wciąż świetny prezent, zwłaszcza, że w nowej edycji, wydanej z okazji 10-lecia wydawnictwa.

To tylko subiektywny przegląd wyróżnionych rabatem pozycji. Zachęcamy do zajrzenia na stronę z pełną ofertą – Ravelo.pl.

Użytkownik: Meszuge 22.12.2016 15:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Świąteczne zakupowe s... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Czytam książki, a nie najnowsze nowości, więc każda akcja, która wiąże się z obniżką cen jest – moim skromnym zdaniem – warta uwagi i godna pochwały.
Tym razem i przy okazji postanowiłem przeprowadzić eksperyment. Przeglądałem książki i sprawdzałem ich aktualną cenę, zupełnie nie zwracając uwagi na przekreślone liczby i procenty zniżek. Tylko w dwóch przypadkach na… nie wiem ile… na pewno ponad sto… doszedłem do wniosku, że to okazja, że cena pakietu naprawdę warta jest uwagi.
Użytkownik: espinka 27.12.2016 12:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Świąteczne zakupowe s... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
A czy w Ravelo jest jakaś zniżka dla Biblionetkowiczów? Kiedyś była taka informacja, ale nie pamiętam, czy to była jednorazowa akcja czy na stałe?