Dodany: 18.03.2009 17:44|Autor: agness38

Książki i okolice> Pisarze> Golon Anne

Angelika i ...

Przede mną jest 13 tomów przygód Markizy Angeliki do przeczytania. Książki są obecnie trudne do zdobycia, co podnosi ich wartość. Czy są tak samo warte przeczytania?
Czy moja fascynacja filmami o Angelice, znajdzie odzwierciedlenie w twórczości tych autorów?
Użytkownik: actagaudi 18.03.2009 19:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Przede mną jest 13 tomów ... | agness38
Książki bez problemu można dostać w bibliotekach lub ewentualnie kupić na Allegro.

Też byłam zafascynowana filmami o Angelice, co prawda ta fascynacja przeszła, jak przestałam być podlotkiem, teraz tylko sentyment pozostał. Jednak co do książek, do których sięgnęłam w zeszłym roku, muszę powiedzieć, że bardzo miło mnie rozczarowały. Obawiałam się, że będą to po prostu zwykłe romanse, by nie rzec romansidła, a tu proszę bardzo książki napisane bardzo dobrym językiem, o bogatym tle historycznym (w szczególności pierwsze cztery tomy). oczywiście nie ma co się spodziewać, że wszystkie tomy utrzymają ten sam poziom, choć pozostaje ciekawość, cóż jeszcze uda się wymyślić autorom. Z resztą dopisywałam recenzję do niektórych tomów, polecam. Doszłam do tomu 8, na razie odpoczywam, ale wrócę do tej serii i dokończę. Polecam.