Dodany: 25.02.2012 17:44|Autor: zahara{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

BiblioNETka> O BiblioNETce

5 osób poleca ten tekst.

Dostałam prezent-niespodziewankę od BiblioNEtki :)

Szukałam dosyć długo podobnego wątku, lecz nie znalazłam. Jeżeli jest przeznaczone na taki temat inne miejsce, to uprzejmie proszę o przeniesienie posta.

A wracając do tematu zasygnalizowanego w tytule wątku, to muszę, po prostu muszę napisać, bo mnie rozpiera - wczoraj przyszedł do mnie pięknie zapakowany list. Po pieczątce nadawcy widzę, że od BiblioNETki. Jakież było moje zadziwienie i radość zarazem, gdy w środku znalazłam książkę "Czas zmierzchu" Dmitrego Glukhowsky'ego (swoją drogą piękne konstrukcje dla jakże swojskich, słowiańskich nazwisk). BiblioNETka musi mieć naprawdę genialny algorytm, bo nie dalej jak w zeszłym tygodniu wpisałam ten tytuł na swoją krótką listę pozycji do przeczytania, w związku z czym po rozpakowaniu listu zrobiłam całkiem widowiskowego karpika :0.

Książka zawiera przemiłą dedykację, od której moje uczucia do BiblioNETki, i tak już niezwykle czułe, zaczynają przechodzić w gorące.
Chcę bardzo pięknie podziękować za tę niespodziewankę.
Wyświetleń: 1948
Użytkownik: Marylek 26.02.2012 09:59 napisał(a):
Odpowiedź na: Szukałam dosyć długo podo... | zahara{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
BiblioNETkowe Niespodziewanki
Użytkownik: asienia_s 15.03.2012 15:05 napisał(a):
Odpowiedź na: BiblioNETkowe Niespodziew... | Marylek
I ja dostałam niespodziewajkę od biblionetki :) Ogromnie dziękuję za "Grę w kości" mojej ulubionej polskiej pisarki :)