Dodany: 28.08.2012 23:32|Autor: EleinDered{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

hej :)

Cześć :) Przebrałam swoją biblioteczkę i znalazłam parę książek, których już nie potrzebuję... Chętnie się wymienię. Zapraszam do mojego schowka :)
W razie jakiś propozycji lub pytań - piszcie :)
Pozdrawiam :)
Użytkownik: ktrya 28.08.2012 23:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Cześć :) Przebrałam swoją... | EleinDered{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Polecam najpierw udostępnić schowek dla innych, bo go nie widać.
Użytkownik: EleinDered{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 29.08.2012 10:43 napisał(a):
www.biblionetka.pl/...
to link do mojego schowka

Przepraszam za niedociągnięcia, dopiero orientuje sie co jak tutaj działa.. :) więc dziękuję za wskazówki :)
Użytkownik: kasiunia2 29.08.2012 12:17 napisał(a):
Odpowiedź na: https://www.biblionetka.p... | EleinDered{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Oj, chyba znowu coś nie wyszło, bo schowka nie widać;( A może to tylko ja go nie widzę...
Użytkownik: margines 29.08.2012 13:25 napisał(a):
Nieprawda:P!
Bo to link do mojego schowka:)

I każdej innej osoby z biblionetki.
Po pierwsze - albo nie masz w ogóle schowka, albo jest niedostępny.
Po drugie... jak założysz (albo udostępnisz schowek), musisz kliknąć w link "Witamy, EleinDered" na niebieskim polu po prawej stronie, potem zjechać kursorem do linku "Książki w schowku (...)" i gotowe:)
Nie wiem, czy nie namieszałem, ale właśnie tak to działa:)
PS. W linku widoczny będzie numer twojego profilu.
Użytkownik: melania35 30.08.2012 11:33 napisał(a):
niestety schowek pokazuje się owszem ale nie Twój

coś nie tak masz ustawione