Dodany: 07.03.2015 23:12|Autor: agatatera

Czytatnik: Przeczytane w...

Marzec 2015

1. Na psa urok (Hearne Kevin) - 5 - przyjemna rozrywka. Coraz bardziej lubię fantastykę opartą o mitologie, wierzenia, różne systemy wiary. Muszę poszukać więcej takiej :>
2. Za ścianą (Waters Sarah) - 5,5 - bardzo dobra książka. Fajnie napisana, zaplanowana, buzująca emocjami. Waters ponownie nie zawiodła :)
3. Tekst wewnętrzny, roboczy.
4. Tekst wewnętrzny, roboczy.
5. Klątwa (Gutowska-Adamczyk Małgorzata) - 5,5 - świetna opowieść, takiej książki mi było trzeba. Honor, miłość, historia, pościgi, intrygi, czyli to, w czym autorka doskonale się odnajduję. Cieszę się, że tym razem zdecydowała się na powieść tylko historyczną, bez wątku współczesnego.
* Niebiańskie konie (Frèches José) - niezainteresowana - przeczytałam połowę i dotarło do mnie, że właściwie to nie jestem zainteresowana kontynuowaniem. I że żal mi czasu na coś, co mnie nie ciągnie do siebie w żaden sposób.
6. Opactwo Northanger (Austen Jane) - powtórka i podniesienie oceny z 5 na 5,5. Rozkoszna satyra i cięty języczek :>
* Królestwo Słońca: Księga I (D'Amato Brian) - niezainteresowana - kolejna książka, gdzie po 50 przeczytanych stronach nie mam ochoty czytać dalej, kompletnie mnie nie interesuje, co się wydarzy.
7. Smaczne życie Charlotte Lavigne 2: Bąbelki szampana i sucre à la crème (Roy Nathalie) - 4,5 - przyjemne czytadło z dużą dawką jedzenia. Bohaterka nadal przeraźliwie wkurzająca, ale na dobrej drodze, by w trzecim tomie zmądrzeć ;)
8. Dogonić tęczę (Flagg Fannie (właśc. Neal Patricia)) - 6 - kocham książki tej autorki! Przecudowna, ciepła, zabawna, wzruszająca, melancholijna opowieść, która przeniosła mnie do świata, w którym chciałabym żyć.
9 Pusta przestrzeń: Historia o duchach (Harrison M. John (Harrison Michael John)) - nie umiem ocenić tej książki. Nie wiem, co o niej sądzić. Chyba mam za mały rozumek, przerosła moje możliwości zrozumienia.

Użytkownik: misiak297 21.03.2015 14:26 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Na psa urok - 5 - przy... | agatatera
Czy Twoim zdaniem "Klątwa" dorównuje "Cukierni pod Amorem"? "Róża z Wolskich" była jednak nieco rozczarowująca (piszę o pierwszym tomie, drugi wciąż przede mną), więc mam pewne obawy.
Użytkownik: agatatera 21.03.2015 16:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy Twoim zdaniem "Klątwa... | misiak297
Ja jestem stronnicza, bo uwielbiam powieści historyczne i właśnie brakiem wątku współczesnego zostałam "kupiona". Bardzo mi się podobała, aczkolwiek byłoby mi trudno porównać ją do wcześniejszych, bo to jednak inna bajka.