Dodany: 14.03.2010 12:07|Autor:

Książka: Jeśli zostanę
Forman Gayle
Notę wprowadził(a): agnesines

Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć?

Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. "Jeśli zostanę" opowiada o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.

"Pełna wdzięku, przejmująca i niepozostawiająca nikogo obojętnym. Od tej książki nie można się oderwać, to subtelna i dająca wiele satysfakcji lektura".
Patricia McCormick

"Przykuwająca uwagę i wielowątkowa... Przesycona zrozumieniem, poczuciem humoru i cudownością. Historia Mii wciągnie czytelników gotowych uwierzyć w to, że przyszłość jest zapisana w teraźniejszości".
"Booklist"

[Nasza Księgarnia, 2010]

Użytkownik: lina_91 27.08.2010 22:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Mia straciła wszystko. Cz... | agnesines
Czytałam tą książkę tylko po angielsku i nie żaluję. Bardzo prosto napisana, ale przejmująca do szpiku kości. Opowieść o wyborze, przed jakim żadne z nas nie powinno stawać: rozpoczynaniem życia samotnie a odejściem. Polecam.