Dodany: 06.06.2019 23:33|Autor: mrs.book.book

Książka: It Ends with Us
Hoover Colleen

It ends with us

Główną bohaterką jest Lily, która ma około 25 lat i poznaje Ryle'a, neurochirurga, który wprost mówi jej, że chodzi mu tylko o przygodę na jedną noc. Ona zdecydowanie woli stały związek. W ten sposób ich znajomość na razie się kończy.

Na razie, gdyż Lily otwiera własną kwiaciarnię i zatrudnia dziewczynę, która, jak się później okazuje jest siostrą Ryle'a. Tak więc chcąc nie chcąc trafiają na siebie. Po pewnym czasie, wbrew jego zasadom, stają się parą. Główna bohaterka ma wrażenie, że to największe szczęście, jakie ją spotkało.

Lily zawsze dziwiła się matce, że ta nie odeszła od ojca, który ją bił. Teraz sama na własnej skórze przekonuje się, jak to jest. Uwaga: po kliknięciu pokażą się szczegóły fabuły lub zakończenia utworu

Książka rewelacyjna. Czyta się bardzo szybko i jest wciągająca. Porusza trudny temat, jakim jest przemoc w rodzinie. Główna bohaterka sama napisała w pamiętniku, że zawsze dziwimy się jednej stronie: czemu ofiary przemocy nie odchodzą od sprawców i dlaczego często mają poczucie winy? A tymczasem nikt nie mówi o tej osobie, która wyrządza tak wiele zła. Książka jest naprawdę godna polecenia. A ja na pewno sięgnę po niejedną historię napisaną przez tę autorkę.