Dodany: 18.12.2019 14:38|Autor: Wiiki_books

O chłopcach

"P.S. Wciąż cię kocham" to drugi tom przeuroczej historii Lary Jean, piszącej listy do wszystkich chłopców, których kochała.
Lara Jean to zwykła nastolatka uczęszczająca do liceum. Nie jest zbyt popularna, więc gdy zwraca na siebie uwagę Petera, jest bardzo zdziwiona. Obaj postanawiają, że ze względu na różne korzyści będą udawać parę. Wszystko układa się idealnie, dopóki w grę nie zaczyna wchodzić uczucie. Zakochani w sobie kontynuują swój związek, tyle, że teraz na serio.

Po zdarzeniach z tomu pierwszego Lara i Peter są parą. Układa im się tak, jak w każdym związku, raz mają swoje wzloty, a raz upadki. Para jest w sobie bardzo zakochana, lecz w życiu dziewczyny pojawia się kolejny chłopak- jeden z adresatów jej listów. John Ambros postanawia zawalczyć o serce Lary. Jak się zatem potoczy związek Lary i Petera?

"P.S. Wciąż cię kocham" jest uroczą historią o miłości nastolatków, lekką w odbiorze, idealną na rozpogodzenie sobie dnia. Pomimo, że początkowo pierwszy tom nie przypadł mi do gustu, rozwijająca się opowieść o Larze i adresatach jej listów zaczęła mi się powoli podobać dzięki swojej lekkości, naiwności i prostocie.
Powieść jest pod pewnym względem schematyczna, jednakże pomysł autorki dotyczący przelewania uczucia na papier w postaci niewysyłanych listów jest na swój sposób oryginalny.
Lekkie pióro pisarki oraz urokliwy klimat książki zachęcają do dalszego czytania i zakupienia kolejnych tomów.

Od redakcji:
Recenzja (w pierwotnej wersji) była wcześniej publikowana na innym portalu czytelniczym/stronie księgarni internetowej/blogu.