Dodany: 18.12.2019 14:42|Autor: Wiiki_books

Urocza i lekka powieść

"Klub fanek W.M." to przeurocza powieść dla młodzieży, która wciąga od pierwszych stron.
Jest to w pewnym stopniu współczesna wersja "Kopciuszka", rozgrywająca się w dzisiejszych czasach w świecie nastolatków.

Książka opowiada o trzech dziewczynach, które w sekrecie oglądają razem serial i, jak to nastolatki, zakochują się w aktorze filmowym- Wiktorze Markosie.
Podczas maratonu filmowego z tymże serialem bohaterki postanawiają założyć konto na portalu randkowym. Oliwia zaczyna korespondować z nieznajomym chłopakiem, który ją zaintrygował.

Historia jest zachwycająca i ja jako nastolatka mogę potwierdzić, że fabuła idealnie wpasowuje się w moją grupę wiekową.
Oliwia, Majka i Ala są cudownymi postaciami. W pewnym stopniu utożsamiałam się z każdą z nich.
Akcja książki jest całkiem szybka, opisy nie są za długie.
Pomysł na powieść był przegenialny, a co dopiero wykonanie!

Z pewnością mogę polecić tę książkę każdemu nastolatkowi, a także starszym, gdyż nigdy się nie ma za wiele lat na lekkie i urocze młodzieżowe lektury.

Od redakcji:
Recenzja (w pierwotnej wersji) była wcześniej publikowana na innym portalu czytelniczym/stronie księgarni internetowej/blogu.