Dodany: 28.02.2020 21:37|Autor: mrs.book.book

Czegoś mi tu brakuje...

Trzy tajemnicze zgony osób w eleganckich ubraniach. Dwie młode kobiety i jeden starszy mężczyzna. Coś łączy te trzy ciała i tu jest zagadka: co?

Już na początku mamy pierwszą ofiarę, z czasem dowiadujemy się o innych. Jednak, jak dla mnie, za mało było napięcia towarzyszącego odkrywaniu prawdy. Wszystko toczyło się bardzo wolno.

Może zwyczajnie to nie był czas na tę książkę. Ciężko mi się czytało, może to wina małej czcionki, a może tego, że zwyczajnie nie porwała mnie ta historia. Niby wszystko było, ale czegoś ekscytującego mi w niej brakowało.

Trochę nie rozumiem, po co był poruszany temat tajemniczego mężczyzny, który jakiś czas temu próbował spalić dom jednego z głównych bohaterów. Niby policjant chce go odnaleźć, ale oprócz tego, że prosi młodą kobietę o pomoc, nic więcej nie ma. Domyślam się, że to wprowadzenie do kolejnego tomu tej serii, jednak skoro już ten wątek został zaczęty, mogłoby być o nim coś więcej.

Tak więc "Nieostrożna miłość" nie przypadła mi do gustu. Uważam ją za średnią.To było moje pierwsze spotkanie z piórem tego autora i nie wiem, czy się skuszę na jakąś kolejną jego książkę.

[Recenzja w pierwszej kolejności pojawiła się na moim blogu, portalach o tematyce książkowej, oraz na stronach internetowych księgarń]