Dodany: 01.08.2023 18:11|Autor: ZłotyStrzał

Książki i okolice> Zestawienia tematyczne

Szukam romansu z męskiego puntku widzenia, z trójkątem miłosnym, gdzie bohater zostaje ze swoją byłą

Szanowni! Szukałem już w różne sposoby, m.in. po angielsku, teraz zwracam się do was. Czy ktoś zna książkę która jest romansem, w której:

2. Głównym bohaterem jest mężczyzna/chłopiec;

3. Historia to trójkąt miłosny składający się z głównego bohatera, jego obecnej kobiety/dziewczyny, oraz z jego byłej, która w jakiś sposób ponownie pojawia się w jego życiu;

4. Bohater posiada podwójne standardy ze względu na swoje uczucie do byłej (być może była jego pierwszą miłością, lub tym podobne) i rani tym swoją obecną, np. odmawiając jej czegoś, lecz robiąc to bez zastanowienia, gdy jego była go o to poprosi, lub odwołując wspólną randkę, bo była poprosiła o pomoc itp.;

5. Była kobieta/dziewczyna nie jest pasywnym obiektem miłości i starań głównego bohatera, ale przeciwnie – to ona stara się go z powrotem zdobyć, odbić jego obecnej. Najlepiej jakby była przy tym bezwzględna w swoich staraniach;

6. Ostatecznie główny bohater wybiera swoją byłą i to z nią ma swoje długo i szczęśliwie :)