Dodany: 03.10.2023 16:00|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Konkurs na recenzje - październik 2023

Wszystkich recenzentów zapraszamy do udziału w październikowym konkursie na najlepsze recenzje. Ogłaszamy też werdykt naszego jury i najlepszy tekst we wrześniu.

Za najciekawszą recenzję opublikowaną na łamach BiblioNETki w ubiegłym miesiącu jury uznało tekst Lotny mój miły, czyli Wielki Gatsby pozytywizmu autorstwa idioma1983. Wyróżnione zostały także recenzje: Zasady nieczystej gry (autorstwa fugare), Świat się zmienia, wieś się zmienia (autorstwa dot59Opiekun BiblioNETki) oraz "Jestem życiem, które chce żyć, pośród życia, które chce żyć"  (autorstwa nagrodzonego idioma). Wszystkim wyróżnionym autorom i autorkom gratulujemy!

A każdą BiblioNETkowiczkę i każdego BiblioNETkowicza zachęcamy do publikowania swoich recenzji na naszych łamach. Wszystkie opublikowane teksty w danym miesiącu biorą udział w konkursie - nie trzeba dodatkowych zgłoszeń :-) Przypominamy o formacie recenzji:
- Tytuł recenzji
- Typ recenzji: własna/oficjalna PWN (oficjalna dotyczy recenzji z grupy recenzenckiej)
- Recenzent: nazwisko/nick
- TEKST RECENZJI
- Ocena recenzenta

Założenia:
- termin nadsyłania zgłoszeń 1-31.10.2023 r.,
- wszystkie recenzje nadesłane w podanym terminie są brane pod uwagę (wystarczy dodać je przez konto własne ;-),
- ogłoszenie wyników do 10.11.2023 r.,
- start kolejnej edycji w listopadzie.