Dodany: 13.12.2023 14:16|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Konkurs na recenzje - grudzień 2023

Wszystkich recenzentów zapraszamy do udziału w grudniowym konkursie na najlepsze recenzje. Ogłaszamy też werdykt naszego jury i najlepszy tekst w listopadzie.

Za najciekawszą recenzję opublikowaną na łamach BiblioNETki w ubiegłym miesiącu jury uznało tekst A w Krakowie wielka woda autorstwa dot59Opiekun BiblioNETki. Wyróżnione zostały także recenzje: Co czujesz i dlaczego? (autorstwa zielkowiak), Ile życia zmieści się w kalendarzu? i Opowiedziane po latach (oba autorstwa dot59 Opiekun BiblioNETki). Wszystkim wyróżnionym autorkom gratulujemy!

A każdą BiblioNETkowiczkę i każdego BiblioNETkowicza zachęcamy do publikowania swoich recenzji na naszych łamach. Wszystkie opublikowane teksty w danym miesiącu biorą udział w konkursie - nie trzeba dodatkowych zgłoszeń :-) Przypominamy o formacie recenzji:
- Tytuł recenzji
- Typ recenzji: własna/oficjalna PWN (oficjalna dotyczy recenzji z grupy recenzenckiej)
- Recenzent: nazwisko/nick
- TEKST RECENZJI
- Ocena recenzenta

Założenia:
- termin nadsyłania zgłoszeń 1-31.12.2023 r.,
- wszystkie recenzje nadesłane w podanym terminie są brane pod uwagę (wystarczy dodać je przez konto własne ;-),
- ogłoszenie wyników do 10.01.2024 r.,
- start kolejnej edycji w styczniu.