Dodany: 26.08.2005 17:01|Autor: arturo8

Jak wprowadzam, to opisuję

Uwaga! Recenzja zawiera spoilery.

Mam zaszczyt wprowadzić nową pozycję wspaniałego autora, Iry Levina, "Pocałunek przed śmiercią". Na książkę natrafiłem przypadkowo. Zainteresował mnie opis od wydawcy, który znajduje się na odwrocie.
Młody student, którego imienia i nazwiska początkowo nie poznajemy, co jest zrobione w pewnym celu, staje przed dylematem. Może wybrać kochającą go dziewczynę i dziecko, ponieważ Dorothy jest w ciąży, lub problemy, jakie niesie zerwanie z nią (dziewczyna ma bardzo wpływowego ojca) i kontynuację nauki na wyższej uczelni. Mężczyzna wybiera inne wyjście z danej sytuacji. Postanawia zabić dziewczynę, pozorując samobójstwo. Wszystko idzie jak po maśle, do czasu, gdy jej siostra postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Gdy odkrywa, że jej młodsza siostra nie odebrała sobie życia, sama zostaje zamordowana. Młodzieniec nie daje za wygraną i postanawia zdobyć majątek rodziny. Dlatego rozkochuje w sobie trzecią, najstarszą siostrę. Koniec jest jednak bardzo ciekawy, dlatego nie będę go opisywać. Zresztą w trakcie wydarzeń, jakie opisałem powyżej, czytelnikowi jeży się włos na głowie, a dlaczego? Przekonajcie się sami. POLECAM.