Dodany: 03.11.2005 11:15|Autor:

Richard Webster - znany autor książek o tematyce metafizycznej i hipnoterapeuta od wielu lat przeprowadza sesje regresywne, ukierunkowane na powrót do przeszłych wcieleń. W oparciu o swą praktykę terapeutyczną opracował 12 metod, dzięki którym jest to możliwe, m.in. śnienie o poprzednich wcieleniach, korzystanie z magicznych akcesoriów, regresja hipnotyczna, którą można wykonywać samemu lub z partnerem, zgłębienie zapisów Akaszik. Każda z nich została szczegółowo przedstawiona i zilustrowana przykładem.

WSPOMNIENIA Z PRZESZŁYCH WCIELEŃ

Czy zdarzyło ci się znaleźć w jakimś miejscu po raz pierwszy, gdy nagle poczułeś, że ogarnia cię uczucie déjà vu? Czy miewasz irracjonalne lęki, których pochodzenia nie potrafisz wyjaśnić? A może zastanawiasz się, czy masz bratnią duszę i czy ją, lub jego, kiedykolwiek spotkasz? - Chociaż współczesna kultura Zachodu niechętnie odnosi się do idei reinkarnacji, istnieje prawdopodobieństwo, że niewyjaśnione lęki, doświadczenia déjà vu, fascynacje krainami, których czasy świetności dawno przeminęły, wiąże się z wydarzeniami mającymi miejsce w naszym przeszłym życiu.

Urazy przeniesione z minionych wcieleń do obecnego życia bywają tragiczne w skutkach. Jednak odkryte we właściwym czasie wspomnienia dotyczące życia w poprzednich wcieleniach mogą mieć dobroczynne skutki. Świadomie powracając do przeszłych inkarnacji, jesteśmy w stanie odnaleźć głęboko ukryte, dawno zapomniane umiejętności i zdolności.

[Klub dla Ciebie, 2004]