Dodany: 26.01.2007 21:37|Autor: IKS

Może... tak?

"Może nie, może tak". Hmmm... tak naprawdę nie wiem, co oznacza ten tytuł. Być może ma jakiś głęboki sens, albo i nie. Przejdźmy jednak do rzeczy.

Książka opowiada o Magdzie. Piętnastoletniej dziewczyninie z raczej dobrego domu. Magda jest z natury niespotykanie zadowoloną z życia, pełną energii i optymistycznie nastawioną do życia osobą. Została na dodatek zaopatrzona w brata Jurka, który, oprócz mitologicznych momentów, jest jedynym ciekawym punktem tej książki.

Pewnego dnia, który okazuje się również dniem wspaniałych urodzin Magdy, wszystko się zmienia za sprawą tajemniczego Wieśka. Od tej chwili życie pogodnej Madzi ulega całkowitej zmianie. Jak potoczą się losy Madzi? Czy powróci do niej spokój ducha? Czy może wszystko legnie w gruzach..?

Nie powiem, że byłam zadowolona po przeczytaniu tej książki, polecam jednak, bo może spodoba się ona akurat wam? Na pewno warto dla mitologii i dla Jurka.

Użytkownik: ania51 10.02.2007 11:33 napisał(a):
Odpowiedź na: "Może nie, może tak". Hm... | IKS
Niedawno przeczytalam ta ksiezke i sadze ze jest bardzo dobra.Kazdy nastolatek ma swoje problemy,a w tej ksiazce sa one wspaniele opisane.Osobiscie nie przepadam za mitami. Natomiast w tej powiesci sa super.Serdecznie polecam te ksiazke wszystkim nastolatka.