Dodany: 31.03.2011 12:57|Autor: Jaguuś

Nic nie jest takie, jak się wydaje

Książka opowiada o dalszych losach Lexie i Jeremy'ego znanych nam z książki "Prawdziwy cud".

Zakochani są w trakcie przygotowań do ślubu i czekają na narodziny dziecka. Dziennikarz przeprowadza się do Boone Creek i czeka na natchnienie do pracy, które długo nie przychodzi... Brak materiałów powoduje u niego duży stres. Ponadto Jeremy zaczyna dostawać anonimowe maile, w których ktoś podważa wierność Lexie. Czy Jeremy straci do niej zaufanie? Kto okaże się nadawcą maili? Jeżeli już to cię interesuje, pamiętaj - to jeszcze nie koniec niespodzianek! Ciąża Lexi będzie zagrożona. Jak to się skończy?

Musisz przeczytać to sam! Jednak pamiętaj, to książka N. Sparksa, a szczęśliwe zakończenie to u niego rzadkość.

Książka bardzo mi się spodobała. Nie daj się zwieść tytułowi. To nie tanie romansidło.

Chociaż na początku akcja toczy się niezbyt szybko, to w ostatnich rozdziałach nie nadążasz z przewracaniem stron.

Przyznam, że na koniec rozpłakałam się jak małe dziecko. Zaskakujące zakończenie.... Naprawdę watro przeczytać!