Dodany: 26.04.2011 12:09|Autor: MonA994

Pozytywnie zaskakująca ;)

Ari urodziła się w Nowym 2 (Nowy Orlean), lecz dorastała z dala od tego miejsca u rodziny zastępczej, nie zdając sobie sprawy z tego, kim naprawdę jest.

Gdy stała się odpowiedzialną nastolatką, postanowiła dowiedzieć się wszystkiego o swojej przeszłości. Poszukiwania rozpoczęła od swojej matki i szpitala psychiatrycznego, w którym dowiedziała się, że jej rodzicielka popełniła samobójstwo.

W dalszych etapach poszukiwań z listu, który pozostawiła jej mama, dowiedziała się, że ma uciekać i pod żadnym pozorem nie wracać do Nowego 2. Jak myślicie, co zrobiła Ari? Wbrew radzie mamy od razu tam pojechała ;).

Ale dlaczego miała nie jechać? Dlaczego jej mama popełniła samobójstwo? Czemu wyjechała z Nowego 2, by wychować się gdzie indziej?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w książce, która wciąga, zaskakuje i cieszy.

Idealny wybór na piątkowy wieczór. „Z ciemnością jej twarzy” to jedna z tych książek, które wciągają na cały dzień. Przyjemny język, mnóstwo humoru oraz wydarzenia ciągle trzymające w napięciu sprawiają, że nie można się od niej oderwać.

Zaczęłam ją czytać w czasie czwartkowego powrotu ze szkoły do domu. Następnego dnia (znów w drodze do domu) byłam na ostatnich stronach.

Książka niesamowicie wciąga. Nie brakuje w niej również wątku miłosnego – czym byłaby książka bez niego? ;).

Serdecznie polecam.