Dodany: 17.06.2011 14:21|Autor:

Książka: Całując grzech
Arthur Keri
Notę wprowadził(a): littleangel_

Druga odsłona przygód, a raczej kłopotów, z jakimi poradzić sobie musi Riley Jenson!

Świat Riley Jenson tętni pożądaniem i niebezpieczeństwem. I kiedy budzi się naga i cała we krwi w nieznanym miejscu, jedyne co wie, to że musi uciekać. Nie pamięta ostatniego tygodnia, nie wie gdzie jest i co się z nią działo, ani co najważniejsze, kto jej to zrobił. Uciekając uwalnia przetrzymywanego w laboratorium Kade’a – jednego z najseksowniejszych zmiennokształtnych, jakich widziała.

Sekret krwi płynącej w jej żyłach powoduje, że zostaje ponownie wplątana w śledztwo Departamentu Innych Ras. Otoczona jest przez kochanków, z których każdy ma wobec niej jakieś zamiary, nie zawsze miłosne. Wrogów ciężko odróżnić od przyjaciół i Riley czuje, że nie uniknie kłopotów.

„Całując grzech” to druga książką z cyklu "Zew nocy" składający się z dziewięciu książek o Riley Jenson.

"Keri Arthur zręcznie splata trzymającą w napięciu fabułę z upojnym romansem w, nader przyjemnej, rzeczywistości Melbourne. Seksowne wampiry, namiętne wilkołaki, nieposkromiony, śmiały i przyjemny sex musi się wam spodobać. Błyskotliwa, seksowna i dobrze zaplanowana historia. »Wschodzący księżyc« pozostawił mnie z marzeniem o byciu wampirem…"
Kim Harrison

"Ekscytująca opowieść przepełniona akcją, fani z niecierpliwością będą wyczekiwać kolejnej części tej świeżej i seksownej serii".
"Booklist"

[Instytut Wydawniczy Erica, 2011]