Dodany: 22.04.2012 19:38|Autor: agatatera

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

V.C. Andrews - szukam do pożyczenia!

Moja Mamuśka zapałała pragnieniem przeczytania cyklu "Dollanganger" tejże autorki. "Kwiaty na poddaszu" i "Płatki na wietrze" mamy. Mamuśka chciałaby całość łyknąć pod rząd i dlatego wołam na puszczy ;) Czy miałby ktoś tomy 3, 4, 5 i chciałby je pożyczyć na chwilę mojej zacnej rodzicielce? Będę niezmiernie wdzięczna, a i ona również :)

Brakuje jej:
- A jeśli ciernie... (Andrews V. C. (właśc. Andrews Virginia C.))
- Kto wiatr sieje... (Andrews V. C. (właśc. Andrews Virginia C.))
- Ogród cieni (Andrews V. C. (właśc. Andrews Virginia C.), Neiderman Andrew (pseud. Andrews Virginia C. lub Andrews Virginia Cleo))
Użytkownik: 123jania 27.06.2013 02:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Moja Mamuśka zapałała pra... | agatatera
Super seria ja pożyczyłam przez przypadek z biblioteki pierwsza czesc ale potem juz ciezko było wypozyczyc nastepna bo cały czas ktos inny miał ja w domu i wkoncu wypożyczyłam audiobook. I sie poryczałam to ksiazka która powinna przeczytac każda rozkapryszona dorosła kobietazeby nia potrzasło troche . Ja napewno do niej wróce bo nie ma to jak potrzymac kawałek papieru w rekach:) podobno w empiku jest cała seria i mam zamiar ja kupic bo podobno sa teraz [url= http://ostrerabaty.pl]ostre rabaty[/url]