Dodany: 20.05.2012 20:41|Autor: asia573

Czytatnik: Rozmyślania...

Igrzyska śmierci

Zazwyczaj jestem raczej sceptycznie nastawiona do tego typu zarówno książek, jak i filmów. Jednak w tym przypadku jest inaczej i czuję, że mogę się do nich przekonać, a moje wcześniejsze uczucia były podyktowane wyłącznie tym, że trafiałam na niewłaściwe utwory.

O "Igrzyskach śmierci" dowiedziałam się z reklamy w tv i od razu zaczęłam szukać książki. Od kiedy ją, znalazłam czytałam w każdej wolnej chwili, dopóki nie skończyłam wszystkich części. Ta powieść mnie po prostu zachwyciła!!! Od pierwszych stron wiedziałam. że jest rewelacyjna, zdecydowałam, że muszę również obejrzeć film. To świetna opowieść o Panem - państwie przyszłości powstałym na gruzach Stanów Zjednoczonych, które zostały podzielone na 12 dystryktów. Akcja dzieje się właśnie w tym ostatnim. Moc wydarzeń przeplata się tu z wątkiem miłosnym (jednak książka w niczym nie przypomina jakiegoś "romansidła"), więc uważam, że "Kosogłos" spodoba się zarówno płci pięknej, jak i męskiej:). Sama wybieram się na "Igrzyska śmierci" z chłopakiem i zachęcam do tego innych. To po prostu trzeba przeżyć.