Dodany: 14.04.2013 16:03|Autor: Sylwia_

Pin i zielonym

1 października rozpoczyna się we Wrocławiu Międzynarodowy Festiwal Opowiadania. Co roku organizatorzy MFO zachęcają do udziału w konkursie na najlepsze opowiadanie. Swoje prace można nadsyłać do 30 maja. Hasło przewodnie tej edycji brzmi: PIN I ZIELONYM. Opowiadanie nieprzekraczające dziesięciu stron znormalizowanego maszynopisu należy wysłać na adres konkurs@opowiadanie.org

Główną nagrodą jest 3000 zł, a nagrodami dodatkowymi – zaproszenia na warsztaty kreatywnego pisania odbywające się w październiku.

Dlaczego PIN i ZIELONYM? Organizatorzy podpowiadają: "Kraj lajków, odsetek, prowizji i marż, najsłodszą mamonę i studnię bez dna, horror dżentelmenów, namiętność cinkciarzy, kolejkę w Biedronce i lans na deptaku, chwilówkę jak haj, petycję o lekkość obyczajów płciowych, dogmaty z plastiku, nawroty debetów, laskę z windykacji, seks bezdotykowy, wypad do galerii, rundkę po śmietnikach, apkę na iPada, pana komornika bardzo ładny łom, plażę za drutami i najnowszy LED — wszystko co coś warte: nam opisz i przyślij. PIN I ZIELONYM."

Regulamin konkursu: tutaj