Dodany: 22.07.2013 12:23|Autor: Semm

Zwycięzca bierze wszystko

W poprzednich tomach cyklu "Dora Wilk" bohaterka zebrała pokaźny zestaw umiejętności i kontaktów, a w tej części musi sobie z tym wszystkim poradzić – nowe umiejętności, które dopiero trzeba poznać, mogą sprawiać trudności. Tak jak nowi znajomi. A gdy jeszcze na życie bohaterki czyha ktoś potężny, to już w ogóle musi być zabawnie.

Dorę czeka w tym tomie masa obowiązków - niektórych trzeba uratować, innym pomóc, a może i kogoś zabić. Do tego przepowiednia niezbyt pomyślna dla bohaterki i kłopoty w gniazdku.

Wątków jest wiele; przeplatają się i krzyżują, pojawiają się nowe – akcja rwie do przodu i nie można się od niej oderwać. Nie do pominięcia są też ciekawe, charakterne i przykuwające uwagę postaci - Dora, Joshua, Miron, Baal, Luc, Gabe, Nikita i wielu innych - wszystkie mają coś w sobie. W dodatku autorka pisze bardzo przystępnie i lekko, dzięki czemu książkę tę, mimo że liczy pięćset stron, czyta się bardzo szybko, a potem chce się już tylko kolejnego tomu.

Krótko mówiąc, polecam. Fanom Dory spodoba się z pewnością, a i innych nie powinna rozczarować.