Dodany: 15.04.2008 15:18|Autor: klusek89

Wampiraci powracają!!!

Jest to drugi tom bestsellerowej powieści Justina Sompera pt. "Wampiraci: Fala terroru". Opowiada ona dalsze losy rodzeństwa Tempestów - Connora i Grace.

Connor coraz lepiej czuje się jako pirat na Diablu. Jednak czy jest na tyle odważny żeby stawić czoło fali terroru która napłynie wraz ze statkiem Wampiratów? Grace czuje, że na statku Wampiratów dzieje się coś złego. Czy odważy się tam wrócić i postarać się pomóc? Czy Connor wybierze lojalność wobec załogi statku czy wobec swojej siostry? Wszystkiego dowiemy się z drugiej części tej tajemniczej opowieści.

W drugiej części Connor i Grace dowiedzą się więcej o Akademii Piractwa i jej mieszkańcach. Znajdziemy w niej bohaterów z pierwszej części jak i nowych bohaterów.

Polecam tą książkę każdemu komu podobała się pierwsza część, jak i zachęcam do przeczytania obydwu części.

Użytkownik: Jaworek:) 01.07.2010 20:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Jest to drugi tom bestsel... | klusek89
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ta książka jest genialna, cudowna, fantastyczna, rewelacyjna i... chyba nie znam tyle słów by opisać jak niesamowicie cudowna jest ta książka!:) Czytałam już cztery części i nie mogę doczekać się piątej ( codziennie odwiedzam księgarnie) oraz należę do fanklubu wampiratów!:)