Dodany: 27.12.2008 21:40|Autor: actagaudi

Książka: Bunt serca
Lindsey Johanna

Romans w każdym calu

Akcja książki rozpoczyna się w 1818 roku w Anglii, główna bohaterka, uciekając po śmierci swojego dziadka przed niechybnym i niechcianym małżeństwem z kuzynem, trafia do Londynu w celu pozyskania szybko męża. W trakcie polowania na przyszłego małżonka napotyka na swojej drodze jednego z braci Malorych, Anthony'ego.

Fabuła książki obejmuje wydarzenia po perypetiach Reginy z "Kocha się tylko raz". Jak sama autorka napisała w dedykacji, "Bunt serca" powstał na skutek nalegań czytelników poprzedniego tomu. W książce jak zawsze fascynujący są wujkowie Reggie, a zwłaszcza wujek Tony, który sam wpada w sidła miłości. Oczywiście standardowo J. Lindsey rozwija romans według schematu: uwodzenie, ślub, nieporozumienia małżeńskie i happy end.

Miła lektura, ma swoje zalety i wady, ale przede wszystkim wypełnia sympatycznie wieczór i wprowadza w miły nastrój.

Użytkownik: lila_2603 20.04.2016 09:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Akcja książki rozpoczyna ... | actagaudi
Anthony jest świetny, ale momentami miałam wrażenie , że autorka się spieszy, główna bohaterka przeżywa różne perypetie, a Antoni jest z tego całkowicie wyłączony.