Dodany: 28.12.2008 19:25|Autor:

"Bardzo żałuję, że ta książka ukazuje się dopiero teraz. Podpowiada nam, jak cieszyć się z tego, że jest się kobietą, jak radzić sobie w chwilach trudnych. Pisana jest z czułością, miłością i wiarą w mądrość natury. Powinna towarzyszyć każdej dziewczynie do późnej starości".

Anna Seniuk

"To, co najbardziej spodobało mi się w tej książce, to fakt, że tak mało w niej z książki, a tak wiele z rozmowy - mądrej, przyjaznej, wyczerpującej. Miłe panie, jesteśmy piękne, zasługujemy na zrozumienie i uwagę. Podarujmy jej sobie zatem odrobinę. »Kobieta i natura« na pewno pomoże nam w zrozumieniu własnego ciała, umysłu i może jeszcze czegoś...".

Kinga Preis

Dr n. med. Preeti Agrawal - dyplom lekarski uzyskała na Wydziale Lekarskim Medical College w Jaipur w Indiach. Posiada II stopień specjalizacji ginekologii i położnictwa, przez wiele lat związana z wrocławską Akademią Medyczną. Prowadzi badania nad medycyną naturalną, odbyła liczne staże medyczne na całym świecie, m.in. w Odense, Bochum, Monachium, Kassel, Toronto, Londynie. W 2003 r. opublikowała książkę "Menopauza i hormonalna terapia zastępcza. Mity i rzeczywistość". We Wrocławiu prowadzi Szkołę Planowanego i Świadomego Macierzyństwa. Ma troje dzieci.

Dorota Hartwich. Dziennikarka, publicystka, krytyk sztuki. Z wykształcenia romanistka i filozof. Autorka wielokrotnie nagradzanej "Bajki o kochaniu" (m.in. Nagroda Główna 2007 w konkursie Komitetu Ochrony Praw Dziecka). Pisanie jest dla niej tropieniem śladów. Nie znosi wszelkiego nadmiaru. Pasjonuje ją kilka rzeczy, ale naprawdę magicznie czuje się w roli mamy. Lubi żyć, bo życie dostarcza zdziwień.

[Wydawnictwo Format, 2008]