Dodany: 08.05.2009 18:40|Autor: Admin

Zbiórka zakończona!

Zgodne z paskiem postępu w prawym górnym rogu, uzbieraliśmy już planowaną kwotę. Wszystkim którzy zdecydowali się by nas wesprzeć serdecznie dziękujemy! Bardzo cieszymy się, że tak wiele osób wsparło BiblioNETkę.

Nowy sprzęt, na który zbieraliśmy, od niedawna szumi już w naszej serwerowni. Wszystkich, tym razem oficjalnie, zapraszamy na stronę Testowej BiblioNETki, tam zobaczycie jak będzie wyglądała jej nowa odsłona, poznacie jej nowe funkcjonalności i możliwości.

Godzinę "WR" (tzw. Wielki Rilis), czyli czas kiedy będziemy podmieniać BiblioNETki, planujemy na przełom maja i czerwca. Z pewnością BiblioNETka nie będzie wtedy dostępna przynajmniej przez jeden dzień, ale o wszystkim poinformujemy z wyprzedzeniem.

Stary sprzęt zbliża się ku swojej zasłużonej emeryturze. Z naszej strony z niecierpliwością czekamy na technologiczny skok z jakim wiąże się nowa architektura w jakiej przepisana została BiblioNETka. Będziemy mogli teraz łatwiej, taniej i szybciej rozbudowywać serwis. Prosimy też o wyrozumiałość, jeśli niektóre elementy Nowej BiblioNETki są niedopracowane, lub poprostu inne. Staraliśmy się utrzymać klimat BiblioNETkowy, jednocześnie poprawiając elementy z którymi mielismy problemy. Efekt końcowy jest kompromisem między tradycją a nowoczesnością, ale z pewnością jest to także punkt wyjścia do dalszej ewolucji serwisu. Sugestie, problemy prosimy zgłaszać na Forum Nowej BiblioNETki.

Wszystkim którzy nadal chcą wspierać BiblioNETkę (koniec zbiórki oczywiście nie oznacza końca potrzeb) polecam naszą stronkę pomocową.