Dodany: 26.11.2014 12:58|Autor:

Małgorzata Brzoza - ur. 16.04.1972 roku w Stargardzie Szczecińskim. W 1975 roku wraz z rodzicami przyjechała na Śląsk, gdzie mieszka do dziś. Tu zaczęła się jej kariera w dziedzinie numerologii. W 2000 roku zadebiutowała na polskim rynku książką "Numerologiczny słownik imion". Kolejne tytuły: "Esencja numerologii" i "Numerologia związków" zapewniły jej tytuł "Pierwszej Damy polskiej numerologii". Jest autorką jedynych w Polsce bajek ezoterycznych. Od 12 lat pomaga ludziom dostrzec światło, które każdy z nas w sobie nosi. Udziela licznych konsultacji indywidualnych. Zapraszana jest do prowadzenia wykładów i kursów na terenie całego kraju. Praktyka, wiedza i talent literacki, w połączeniu ze zdolnością komunikacji, czynią z niej wyjątkowego nauczyciela. Posiada niezwykle magnetyczną osobowość, rozsiewa wokół radość, dzieląc się starą wiedzą o odwiecznych prawach i cyklach życia.

"W czwartej książce o numerologii pragnę podkreślić wagę sugestii zawartych w początkowych rozdziałach słownika. Jest to bowiem swoista "instrukcja obsługi" kodów dysponujących energią naszych imion i nazwisk".

Książka ta jest kluczem do zrozumienia lekcji z poprzednich wcieleń.
Książka ta jest drogowskazem doskonalenia w cyklu reinkarnacji.
Jest szansą na rozpoznanie i zrozumienie własnych warunków wcielenia - w tym szczególnym czasie, gdy oczyszczanie w ogniu karmy dobiega kresu.

[Wydawnictwo KOS, 2003]