Dodany: 01.01.2015 23:22|Autor: JoannazKociewia

Czytatnik: Bazgrotnik

Wyzwanie czytelnicze "Tłuste kąski" - edycja 2015

W zeszłym roku to wyzwanie bardzo mnie zmotywowało do sięgania po obszerne dzieła (szczegóły tutaj: Wyzwanie czytelnicze "Tłuste kąski"). Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo.
Zamierzam przeczytać w 2015 roku co najmniej 6 książek o objętości powyżej 800 stron. Jeśli nie będę miała żadnej pod ręką lub po prostu nie będę miała ochoty na żaden z dostępnych mi tytułów, mogę uwzględnić książki o objętości 600-800 stron. Ewentualnie mogę sobie wybrać jakiś cykl czy serię, o ile jej tomy mają łącznie odpowiednią liczbę stron i czytam ją w tym roku w całości - od tomu pierwszego do ostatniego (lub ostatniego dostępnego w Polsce).
Liczy się ostatnia strona numerowana, liczby stron książek wielotomowych lub cykli sumuję. Kto wie, może doliczę do wyzwania jakieś powtórnie czytane książki. Marzy mi się kilka powtórek w tym roku. O postępach będę pisać w tej czytatce.
Do dzieła! Tłuste kąski same się nie zjedzą!

Książki czytane w ramach wyzwania:
W ogrodzie nocy (Valente Catherynne M.) + W miastach monet i korzeni (Valente Catherynne M.) - razem 933 strony (kiedyś mi się wydawało, że to jedna książka w dwóch tomach, ale doczytałam sobie w sieci, że jednak to cykl - oby te dwa tomy stanowiły zamkniętą całość)