Dodany: 13.01.2015 10:07|Autor: UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki

Nagrody dla recenzentów

Na niedobór ciekawych recenzji nie możemy narzekać. Wybranie najfajniejszych tekstów bywa problematyczne. Poniżej listopadowe wyniki konkursu.

Nagrody główne i możliwość wyboru książki z oferty księgarni Ravelo otrzymują:

Ola 069 za recenzję pt. Sofokles po liftingu, czyli garść plotek z antyku

Frider za recenzję pt. Baśnie, klechdy i podania

Ponadto spośród autorów recenzji postanowiliśmy wyróżnić BiblioNETkowiczów:

Mrozi za recenzję pt. Rzecz o kilku ważnych książkach…

Olina za recenzję pt. Ślamazarna świadomość

Ann RK za recenzję pt. Bogactwo możliwości

Misiak za recenzję pt. Kto tu jest jędzą?

Nagrodą główną są książki/książka o wartości do 70 zł, które autor zwycięskiej recenzji wybiera samodzielnie. Autorzy wyróżnionych tekstów będą mogli wybrać nagrodę spośród książek objętych patronatem BiblioNETki. Gratulujemy. Wkrótce skontaktujemy się mailowo w sprawie nagrody.

Sponsorem konkursu jest Ravelo Sp. z o. o.

Oprac. Sylwia_

Użytkownik: Agnieszka-M4 13.01.2015 16:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Na niedobór cieka... | UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki
Gratulacje! :)
Użytkownik: Frider 13.01.2015 22:20 napisał(a):
Bardzo dziękuję. Po raz pierwszy zdarzyło mi się zostać laureatem nagrody głównej i poczytuję to sobie za wielki zaszczyt. Ale i książka - „Sztolnia w Sowich Górach” - walnie przyczyniła się do tego sukcesu :). Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych.
Użytkownik: margines 13.01.2015 23:09 napisał(a):
Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym osobom serdecznie gratuluję:)
Użytkownik: ola069 14.01.2015 12:15 napisał(a):
Każda premiera nowej książki Antoniego Libery jest zawsze wydarzeniem. Także jeśli chodzi o przekłady. Jeśli bowiem opracowanie dotyczy samego Sofoklesa czy Holderlina, to przekład jest uzupełniony tak genialnym wprowadzeniem, że czytanie trudnych tekstów z bardziej lub mniej zamierzchłej przeszłości według wskazówek Libery staje się najprawdziwszą przyjemnością i przygodą.

Dlatego niezmiernie się cieszę, że akurat tę recenzję spotkało tak zaszczytne wyróżnienie:)

Serdecznie dziękuję, gratuluję Friderowi oraz wszystkim osobom wyróżnionym:)
Użytkownik: olina 14.01.2015 21:57 napisał(a):
Oho! Najpierw wiosna w styczniu (klucze gęsi wracają!), a teraz wyróżnienie – Nowy Rok i same niespodzianki! :) Bardzo dziękuję! Podobnie jak Frider uważam, że siła tkwi w książce, o której się pisze. „Mózg incognito” czytało się fantastycznie, zatem pisanie opinii (recenzja to mocne słowo ;)) sprawiło mi dużą przyjemność. Polecam gorąco książkę Eaglemana oraz gratuluję zwycięzcom i wszystkim wyróżnionym! :D
Użytkownik: Pani_Wu 14.01.2015 22:22 napisał(a):
Serdecznie gratuluję laureatom oraz wyróżnionym!
Dobra książka to jedno, ale dobra recenzja, to całkiem inna sprawa. Nawet o bardzo słabej książce można napisać świetną opinię, która obnaża niedoskonałości. Proszę sobie zasług nie umniejszać :)
Użytkownik: natanna51 22.01.2015 18:46 napisał(a):
Gratuluje wszystkim a szczególnie Oli069 i AnRk