Dodany: 11.02.2015 14:10|Autor:

Wierzę w moc ubrań, ale przede wszystkim wierzę w moc kobiety - jej kreatywność, przedsiębiorczość i sprawczość. Dlatego "Szefowa swojej szafy" nie jest książką o byciu ładną, tylko o wyrażaniu swojej osobowości poprzez strój. Odpowiednio skomponowany do pracy pomoże Ci nie tylko świetnie się w nim czuć, ale też osiągać wyznaczone cele. Dzielą Cię od tego jedynie 4 kroki MBI: poznanie własnej sywletki, typu kolorystycznego, typu pracobowości oraz znalezienie swojego wyróżnika. Gotowa? To do dzieła!

"Przewodnik po szafie. Niezbędny i użyteczny. Pomaga nie utonąć w otaczającym nas morzu obfitości. Dodaje pewności siebie, a budowanie własnego wizerunku staje się przyjemnością".

Bożena Batycka

Monika Jurczyk Osa jest pierwszą w Polsce personal shopperką. Zarządza szafami klientów indywidualnych oraz wizerunkiem firm. Ma obsesję na punkcie proporcji, dlatego w swojej pracy opiera się na autorskim systemie kobiecych sylwetek. Druga obsesja? Komunikat, jaki niesie ubranie. Misja? Żeby wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, rozmiaru czy proporcji, czuły się boskie. Szerzy ją, występując jako ekspertka w różnych mediach. Uhonorowana nagrodami bizneswoman, wierzy w moc kobiet i stara się je wspierać.

[Burda Książki, 2014]