Dodany: 18.02.2015 12:48|Autor:

Książka: Zostań ze mną: Tom 1
Armentrout Jennifer L. (pseud. Lynn J.)
Notę wprowadził(a): LouriOpiekun BiblioNETki

Tom 1 powieści w dwóch tomach z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym "Zaczekaj na mnie".

"Zaczekaj na mnie" – cztery dodruki w ciągu 8 miesięcy!

Dwudziestojednoletnia Calla jako nastolatka nie robiła wielu rzeczy oczywistych dla jej rówieśniczek. Nie chodziła na imprezy, nie całowała się z chłopakiem. Przeżyła za to coś, czego nie powinno przeżyć żadne dziecko. Wciąż nosi blizny na ciele i na duszy. Wciąż nie może zapomnieć, co zrobiła jej matka. I wciąż ukrywa swoją tajemnicę – nawet przed nowymi przyjaciółmi z college’u.

Nagle koszmar zaczyna się od nowa. Calla musi wrócić do rodzinnego miasta i odzyskać to, co odebrała jej matka. Czy pomoże jej tajemniczy przystojniak Jax? I czy Calla da mu szansę, by pomógł jej pokonać przeszłość?

Powieścią "Zaczekaj na mnie" znana pisarka J. Lynn zadebiutowała w gatunku New Adult o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18–25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks. To najpopularniejsza powieść Dla Młodych Dorosłych 2013, numer 1 "New York Timesa".

Równie entuzjastycznie zostały przyjęte powieści "Zaufaj mi" ("Zaczekaj na mnie" w wersji bohatera), "Bądź ze mną" (2. miejsce "New York Timesa") i powieść w dwóch tomach "Zostań ze mną".

[Amber, 2015]