Dodany: 22.04.2015 08:44|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Spokojnie, to tylko awaria

AwariaJak zapewne wielu z Was zauważyło (sądząc po ilości korespondencji przychodzącej na skrzynkę pomocową, była to naprawdę duża grupa), w dniu wczorajszym Biblionetka „padła” na kilka godzin. Od dłuższego czasu nie mialiśmy poważniejszych awarii, więc wczoraj dopadły nas od razu dwie. Z tego powodu przerwa „w dostawie Biblionetki” była na tyle długa, że pojawiły się pytania, czy zniknęliśmy na zawsze. Jak widać - nie ma powodu do obaw. Nasz serwis znowu działa i ma się dobrze.

Jeszcze raz przepraszamy wszystkich, którzy nie mogli wczoraj skorzystać ze swojego ulubionego (grunt to skromność) serwisu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by podobne przerwy nie przytrafiały się częściej. Ale wiecie, jak to jest - ten wredny Murphy ze swoimi prawami zawsze wtrąci swoje trzy grosze.

Użytkownik: carmaniola 22.04.2015 09:06 napisał(a):
Odpowiedź na: Jak zapewne wielu z Was... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Byle nie za często się wtrącał, bo skutki odstawienia są bardzo, bardzo poważne. :)
Użytkownik: agatatera 24.04.2015 12:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Jak zapewne wielu z Was... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Ja bym wnioskowała o odrobinę spokoju i opanowania paniki. Wszystkim stronom zdarzają się awarie, a sądząc po reakcjach na FB Biblionetka nie ma przywileju chorowania ;) Poczekajcie, poczytajcie, dajcie lekarzom leczyć stronę :)

Spokojnie, to tylko awaria. Każdemu się zdarza ;)