Dodany: 02.06.2015 09:56|Autor: delirio

Czytatnik: myśli rozwiane

ze "Śmierci frajerom" Puzo

Kiedy byłem młody, niektóre kobiety mówiły, że kochają mnie za długie rzęsy. Przyjmowałem to bez komentarza. Następnie kochały mnie za mój umysł. Następnie za władzę i pieniądze. Następnie za talent. Następnie za głębię umysłu. Dobra, poradzę sobie z tym wszystkim. Jedyna kobieta, która mnie przeraża, to ta, która kocha mnie dla mnie samego.

Poznałem w niej kobietę, która sprawuje całkowitą kontrolę nad swoim życiem, nie w wyniku posiadania kurewskiego charakteru czy pewności siebie, ale inteligencji. Była specjalnym rodzajem kobiety, kochanej przez mnóstwo mężczyzn.

Wielu jest utalentowanych, ale tylko kilku ma energię i chęć przebycia tej długiej drogi, porzucenia życia dla pisania.

W łóżku była wspaniała. Myślę, że są ludzie, którzy pasują do siebie na tym prymitywnym, podstawowym poziomie i odpowiednio na siebie reagują.

Nigdy nie traktuj kobiety zbyt dobrze. Kobiety trzymają się ochlaptusów, kurwiarzy, szulerów i brutali. Nie mogą wytrzymać ze słodziutkim, milusim facetem. A wiesz dlaczego? Nudzą się. Nie chcą być szczęśliwe. To nudne.

Jeśli chcesz wzbogacić się w tym kraju, musisz to robić po kryjomu. Trzeba żyć, myśląc o procentach. Zapomnieć o szczęściu, wiara w szczęście jest zdradziecka.

Mężczyźni mogą żyć bez uczucia, ale nie bez seksu. Kobiety muszą mieć uczucie i radzą sobie bez seksu.

Pisarze nigdy nie protestowali, ponieważ zwykle nie mieli pojęcia o wartości swoich pomysłów. Nie tak jak te pizdy, które za dupę oczekiwały działki na księżycu.

Gdy kobiety uprawiają ze sobą miłość, jest to tak nieszkodliwe, jakby wspólnie szydełkowały w niedzielny wieczór.

W każdym romansie przychodzi taki moment, kiedy kochanka wkurwia się na partnera za to, że jest zbyt szczęśliwy. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to dzięki niej doświadcza tego szczęścia. To jej radość, ale i zadanie. Ale w końcu dochodzi do wniosku, że temu sukinsynowi wszystko przychodzi za łatwo. Szczególnie kiedy facet jest żonaty, a ona samotna. Wtedy ich związek jest rozwiązaniem jego problemów, ale nie jej.

Często masochizm jest spotykany u pięknych kobiet. Brak poczucia własnej wartości, chęć uszczęśliwienia kogoś bliskiego. Zwykle sztuczki alfonsów.

Śmiejemy się z dzikusa, gdyż lęka się i przerażają go szarlatanskie sztuczki, lecz sami mamy ten lęk w oczach na myśl o grozi i winie, które roją się w naszych głowach. Nasza wrażliwość jwst tylko wyższym stopniem ewolucji góry u biednego, głupiego zwierzęcia. Cierpimy na próżno.