Dodany: 08.10.2015 17:38|Autor:

Książka: Szukaj mnie
Zawioła Wojciech
Notę wprowadził(a): AnnRK

Wojciech Zawioła, dziennikarz i wydawca programów sportowych, związany ze stacjami TVN, TVN24 oraz NC+, nominowany w plebiscycie Telekamery 2015, prezentuje swoją najnowszą książkę pt. „Szukaj mnie”. To współczesna powieść o niespełnionej miłości, zagadkowej zbrodni oraz nieodpartej chęci odkrycia pilnie strzeżonej przez lata tajemnicy. To jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono treściami audio i video, wprowadzającymi czytelnika w klimat powieści.

Wojciech Zawioła po raz kolejny udowadnia, że dziennikarz sportowy potrafi wnikliwie analizować nie tylko wydarzenia sportowe, ale także ludzkie emocje. W swojej najnowszej książce opowiada historię mężczyzny znajdującego dziennik tajemniczego R., którego zagadkę za wszelką cenę pragnie wyjaśnić. Bohater odkrywa w sobie żyłkę detektywa i pomimo licznych przeszkód poznaje zaskakujące zakończenie studenckiej miłości opisanej na kartach pamiętnika.

„Szukaj mnie” to współczesna powieść, która pochłania jak znaleziony pod podłogą dziennik, i którą czyta się jednym tchem, a kiedy się ją kończy okazuje się, że na zewnątrz już świta. W książce miłość, pożądanie i cierpienie przeplatają się z wątkiem sensacyjnym, a także pikantnymi obrazami gorącej namiętności. Autor w umiejętny sposób prowadzi czytelnika przez świat emocji, zagadek, intryg oraz tajemniczych kobiet zamieszanych w historię dziennika. Już po lekturze pierwszych stron tej dziwnej historii uświadomisz sobie, że musisz poznać jej zakończenie.

„Szukaj mnie” to jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono obrazami oraz dźwiękami, wprowadzającymi czytelnika w unikalny klimat powieści Wojciecha Zawioły. Odtworzenie zakodowanych treści możliwe jest dzięki bezpłatnej aplikacji TAP2C dostępnej w systemach Android oraz iOS.

Wojciech Zawioła, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, dziennikarz z wykształcenia. Związany z platformą NC+. Prezenter wiadomości sportowych TVN i TVN24. Auto powieści „Jest takie miejsce…”, a także wywiadu rzeki z Mariuszem Czerkawskim „Życie na lodzie” oraz biografii Roberta Lewandowskiego „Pogromca Realu”.

[Edipresse Polska, 2015]